Pravidla

PRAVIDLA 

 1. Věk pro vstup do firmy je 16+.
 2. Každý člen bude měsíčně najíždět 10.000 km v ZÁVODNÍM ( pokud nevíš co znamená závodní režim, optej se náboráře ) režimu v ETS2, nebo ATS, včetně vedení Fy.
 3. Člen nesmí pracovat pro více firem najednou.
 4. Slušné chování a vyjadřování na úrovni dospělého člověka.
 5. Po přijetí do firmy je nový člen povinen používat před nickem název firmy MIKA TransCZbarva světle modrá ) vedení ( barva červená ).
 6. Do MP není určen typ tahače. Typ tahače je libovolný taktéž i výběr skinu. ( krom značky Renault ). Skin a tahač je povinný pouze na firemní, nebo spřátelené konvoje. Skin Starlight Burst. Tahač Scania S High Roof
 7. Zkušební doba nového člena je 1.měsíc.
 8. Nenarážíme a neblokujeme ostatní hráče a neporušujeme pravidla ETS 2 MP a ATS MP, ani za cenu pomsty. Od toho slouží report.
 9. V případě porušení pravidel ve zkušební době, dostane člen výstrahu ( viz : 3x a dost ). V případě opakovaného porušování pravidel, bude člen propuštěn.
 10. Pokud nebudeš schopen splnit měsíční limit km, napiš na FCB do OMLUVENEK, nebo kontaktuj vedení společnosti.
 11. V případě připomínek a dotazů se obrať buď přímo na vedení Fy, nebo zástupce
 12. Registrace na DS. První bude Váš nick na TB a druhé Vaše jméno na FCB. Příklad : Novák70 – Josef Novák
 13. V případě, že někdo bude chtít opustit firmu napíše na firemní DS náboráři, nebo vedení Fy
 14. V případě nepřítomnosti majitelů firmy, přechází pravomoce a rozhodování na vedení firmy.

Postih při porušení pravidel: 3x a dost

 • normální upozornění na porušení pravidel 
 • DŮRAZNÉ UPOZORNĚNÍ NA PORUŠENÍ PRAVIDEL – viz FCB info
 • ukončení činnosti ve Firmě MIKA TransCZ

PRAVIDLA KONVOJE

 1. Každý je povinen dodržovat vzdálenost 80 – 100 metrů přes Tab. Všichni v konvoji budou mít nastavenou přesnou mapu místa cíle konvoje.  První v konvoji bude upozorňovat členy konvoje na případné problémy nehody a pod. Poslední v konvoji bude informovat o průběhu konvoje.
 2. Pokud se bude někdo s někým domlouvat ohledně konvoje, ostatní jim dají prostor vše dořešit a nebudou jim skákat do hovoru. Ostatní věci mají menší prioritu. Pokud se bude opakovat neustále vyrušování, bude člen upozorněn, aby použil  PUSH-TO-TALK. 
 3. V průběhu konvoje se nepředjíždí. Pravidlo lze porušit pouze po předchozí domluvě a to jen v nutných případech jako je např : lagování atd. 
 4. Pokud bude konvoj nucen zastavit, ať už z lehkých nebo vážných důvodů. budou se používat pouze místa k tomu vyhrazená. Parkoviště/ čerpací stanice/odpočívadla. 
 5. Případné změny a nařízení vydává vedoucí konvoje, případně vedení Fy. 
 6. Dále, i zde platí stejná pravidla, jakou jsou ta firemní.