Pravidla a vstup do firmy

PRAVIDLA 

 1. Věk pro vstup je 18+ (možná vyjímka).
 2. VŠICHNI měsíčně najíždíme minimální limit 15.000 km v závodním režimu v ETS2/ATS, dámy mají u nás poloviční limit km. Čím více km, tím nás to více těší/baví 🙂
 3. Nepracujeme pro více firem najednou, jezdíme km přes TruckBook
 4. Do firmy vstupujeme proto, abychom (mimo osobní život apod.) tu byli, jinak je to zbytečné. Chováme se přátelsky, slušně, čestně, na úrovni,za žádnou cenu si tu nehoníme své ego a máme respekt ze (služebně) starších kolegů, oni ví jak to u nás chodí. Konáme tak při hře tak i jinde, protože to může mít dopad na firmu. Opak tu nestrpíme.
 5. Po přijetí do firmy povinně používáme před nickem název firmy MIKA TransCZ  ( barva světle modrá ), členi ve funkci ( barvu oranžová ), dámy ( barva fialová ) a majitel ( barva červená ).
 6. V MP jezdíme všemi tahači kromě Renault Magnum/Premium a Hybrid. Na konvoje, spřátelené konvoje, podobné akce a když nás jede 5 a více lidí, používáme aktuálně určený skin (upřesnění při náboru) a k němu bílý/černý Schwarzmuller návěs.
 7. Zkušební doba nového člena je 1.měsíc.
 8. Nenarážíme a neblokujeme ostatní hráče a neporušujeme pravidla ETS2 / ATS MP, ani za cenu pomsty. Od toho slouží report.
 9. Při porušení pravidel ve zkušební době můžeme být propuštěni ihned, jinak po zkušební době dostaneme výstrahu viz : 3x a dost, záleží ale na přestupku.
 10. V případě připomínek a dotazů se obracíme na majitele firmy.
 11. Na nábor si připrav Discord s mikrofonem, chceme Tě slyšet. Pro členství ve firmě je povinné být členem na firemním DS. Registrace na firemním DS – první bude Tvůj nick na TB a druhé Tvoje jméno na FCB. Příklad : Novák70 – Josef Novák.
 12. Pokud nebudeme schopni splnit měsíční limit km, píšeme to do 10. dne v měsíci na DS – kanál Omluvenky a to tak,že označíte @Majitel firmy a @náboráře (klidně zkopírujte) a náš problém/důvod naší neaktivity apod.
 13. V případě, že budeme chtít opustit firmu, napíšeme to do FCB skupiny ( Info ),nebo kontaktujte majitele firmy.

Postih při porušení pravidel: 3x a dost

 • ústní upozornění na porušení pravidel 
 • DŮRAZNÉ UPOZORNĚNÍ NA PORUŠENÍ PRAVIDEL – viz FCB info
 • ukončení činnosti ve Firmě MIKA TransCZ

PRAVIDLA KONVOJE

 1. Všichni povinně dodržujeme vzdálenost 80 – 100 metrů přes Tab, a máme nastavenou přesnou mapu místa cíle konvoje.  První v konvoji upozorňuje členy konvoje na případné problémy nehody a pod. Poslední v konvoji informuje o průběhu konvoje.
 2. Pokud se bude někdo s někým domlouvat ohledně konvoje, ostatní jim dají prostor vše dořešit a nebudou jim skákat do hovoru. Ostatní věci mají menší prioritu. Pokud se bude opakovat neustále vyrušování, bude člen upozorněn, aby použil  PUSH-TO-TALK. 
 3. V průběhu konvoje se nepředjíždí. Pravidlo lze porušit pouze po předchozí domluvě a to jen v nutných případech jako je např : lagování atd. 
 4. Pokud bude konvoj nucen zastavit, budou se používat pokud možno místa k tomu vyhrazená. Parkoviště/ čerpací stanice/odpočívadla. Jinak konvoj z lehkovážných důvodů nezdržujeme. 
 5. Případné změny a nařízení vydává vedoucí konvoje, případně vedení Fy. 
 6. I zde platí stejná pravidla, jakou jsou ta firemní.

Vstup do firmy 

 

NÁBORÁŘI

Anavi  klikni -> nábor  

Majk33 klikni -> nábor

 

 

 

Nábor provádíme v tyto hodiny.

po – pá od 14-20h

so, ne a svátky od 10-20h    

JAK NA TO

Možnost 1

 1. přečti si naše PRAVIDLA výše 
 2. pokud nemáš Discord a TrucksBook, stáhni si je ZDE
 3. najdi si naši firmu na webovkách TrucksBooku. dej si žádost o vstup
 4. ve zprávě uveď popravdě svůj věk a zanech ODKAZ na svůj FCB profil
 5. vyčkej, a sleduj svou žádost dokud se ti někdo neozve.poté se domluvíte na dalším postupu

 

Možnost 2

 1. přečti si naše PRAVIDLA výše 
 2. pokud nemáš Discord a TrucksBook, stáhni si je ZDE
 3. napiš majiteli Fy.